گروه ها
فیلم های مستند معماری جهان
فیلم های مستند معماری ایران
ایبوک کتاب مجله معماری
دیتیل - عناصر و جزییات
اتوکد و فونت
کارشناسی ارشد سراسری
اسکیس طراحی راندو نقاشی


آموزش نرم افزار های معماری
نرم افزار های معماری
ای بوک و کتاب نرم افزار های معماری


متریال
آبجکت سه بعدی آرک مدل - Archmodel
آبجکت سه بعدی آر پی سی - RPC
آبجکت های سه بعدی Dosch Design
آبجکت ها اتومبیل


تصاویر کاغذ دیواریمحصولات مرتبط
دتایل - دیتیل های معماری و سازه ساختمان – اجرایی – مصوب سازمان برنامه و بودجه کشور
دتایل - دیتیل های معماری و سازه ساختمان – اجرایی – مصوب سازمان برنامه و بودجه کشور
بازدید:     62179
نام محصول:     دتایل - دیتیل های معماری و سازه ساختمان – اجرایی – مصوب سازمان برنامه و بودجه کشور
شرکت سازنده :   سازمان برنامه و بودجه
قیمت9000 تومان   HyperLink
توضیحات :  

این مجموعه شامل بیش از 1300 دیتیل اجرایی معماری و سازه های ساختمانی مصوب سازمان برنامه و بودجه کشور می باشد که به صورت فایل های DWG در یک سی دی قرار گرفته است.در این مجموعه همچنین  فهرست دیتیل های موجود برای دسترسی سریع و راحت به صورت یک فایل pdf قرار داده شده است تا دسترسی سریعی را به این جزییات محیا نماید.
این دیتیل های ساختمانی نه تنها می تواند در ترسیم نقشه های فاز دو به شما کمک شایانی نماید بلکه  به آن می توان به عنوان مرجعی برای یادگیری انواع جزییات ساختمانی نگریست.

در این مجموعه، انواع دیتیل های زیر موجود می باشد:

جزییات کرسی چینی و ازاره
جزییات اتصال دیوار با ستون
جزییات کف پنجره
جزییات نعل درگاه
جزییات پله
جزییات سقف کاذب
جزییات کفسازی
جزییات درز انبساط
جزییات دست انداز
جزییات دیوارها
جزییات در و پنجره فلزی
جزییات در و پنجره چوبی
جزییات در و پنجره آلومینیومی
جزییات کفشو و آبرو
جزییات سقف های شیبدار
جزییات اتصال در و پنجره
جزییات محوطه سازی
جزییات پوشش چوبی دیوارها و ستون ها
جزییات نماسازی سنگی
متفرقه
جزییات سرب کوبی
جزییات نماسازی با ورق آلومینیوم
پارتیشن چوبی
کانال های تاسیساتی
شالوده منفرد
چاه آسانسور
سرویسها
ستون بتنی با پوشش سنگ
اتصال ستون بتنی با کف
دیوارها
نماسازی چوبی

 

برای اطلاع از لیست دیتیل های موجود در این مجموعه، "دانلود کاتالوگ محصول" را دانلود نموده و برای دیدن نمونه دیتیل های آن می توانید "دانلود نمونه محصول" را دانلود نمایید.

حجم :   1 CD 
دانلود کاتالوگ محصول :   دانلود
دانلود چند نمونه از محصول  :        دانلود
چند تصویر از محصول :
قیمت9000 تومان   HyperLink
بازگشت به صفحه گروه محصول »
روش خرید پستی:
در این روش کالای درخواستی شما به وسیله پیک (برای تهران و شهرهای بزرگ) یا پست پیشتاز (برای شهرستان ها) با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای شما ارسال می شود و شما بعد از دریافت کالا مبلغ مورد نظر و هزینه ارسال را به مامور پرداخت می نمایید. برای اینکار روی لینک "خرید پستی" کلیک و وارد سبد خرید خود می شوید. در این مرحله در صورتی که چندین محصول را می خواهید انتخاب کنید با زدن دکمه "افزودن محصول" یا "back" دوباره وارد صفحه محصولات شده و کالای بعدی را انتخاب نمایید. حال بعد از اطمینان از کالای انتخابی و تعداد ، شهر مورد نظر خود را وارد نمایید و دکمه "نهایی کردن خرید" را می زنید. در صفحه جدید مشخصات خود را طبق آنچه خواسته شده وارد نمایید. در پایان به شما یک شماره شناسه سفارش داده می شود که این شماره را برای پیگیری های بعدی تا تحویل گرفتن محصول نزد خود نگه دارید. در صورتی که در دریافت سفارش خود با تاخیر نامعقولی مواجه شدید به آدرس http://tntsearch.post.ir و http://www.iranmc.org مراجعه نمایید و یا با ما تماس بگیرید و از ثبت مجدد سفارش خود جدا خودداری کنید.
 
نظرات

        
پیوندها : دیتایل ،دیتیل ،دیتیل اجرایی ،دیتایل اجرایی ،دیتیل معماری ،معماری ،دیتیل عمران ،عمران ،دیتیل سازه ،سازه ،دیتیل ساختمان ،ساختمان ،جزییات استاندارد ،دیتیل استاندارد ،اتوکد ،دیتیل اتوکد ،نقشه ،نقشه جزییات ،جزییات ،کرسی چینی ،ازاره ،نعل درگاه ،سقف کاذب ،کفسازی ،درز انبساط ،کفشو ،آبرو ،محوطه سازی ،نماسازی ،تاسیسات ،شالوده ،فونداسیون ،چاه آسانسور ،سرویسها ،نقشه کرسی چینی ،نقشه ازاره ،نقشه نعل درگاه ،نقشه سقف کاذب ،نقشه کفسازی ،نقشه درز انبساط ،نفشه کفشو ،نقشه آبرو ،نقشه محوطه سازی ،نقشه نماسازی ،نقشه تاسیسات ،نقشه شالوده ،نقشه فونداسیون ،نقشه چاه آسانسور ،نقشه سرویسها ،دیتیل کرسی چینی ،دیتیل ازاره ،دیتیل نعل درگاه ،دیتیل سقف کاذب ،دیتیل کفسازی ،دیتیل درز انبساط ،دیتیل کفشو ،دیتیل آبرو ،دیتیل محوطه سازی ،دیتیل نماسازی ،دیتیل تاسیسات ،دیتیل شالوده ،دیتیل فونداسیون ،دیتیل چاه آسانسور ،دیتیل سرویسها ،جزییات کرسی چینی ،جزییات ازاره ،جزییات نعل درگاه ،جزییات سقف کاذب ،جزییات کفسازی ،جزییات درز انبساط ،جزییات کفشو ،جزییات آبرو ،جزییات محوطه سازی ،جزییات نماسازی ،جزییات تاسیسات ،جزییات شالوده ،جزییات فونداسیون ،جزییات چاه آسانسور ،جزییات سرویسها ،پله ،دیتیل پله ،جزییات پله ،سقف شیبدار ،جزییات سقف شیبدار ،دیتیل سقف شیبدار ،
Design by amirgh.com since 2004 rights reserved
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.